[EN] Jestem głównym architektem dla samego siebie
    Rozmowa z Sashą Burlaką, głównym architektem projektu WWB w Kijowie

„Odczuwając złożoność rzeczy, przeprowadzam wiele dyskusji z samym sobą. Gdyż w tej sferze, musisz pokazać 200% pewności siebie, aby dokonać 30%.”

Sashka Burlaka opisuje kijowską część festiwalu WWB10: Sąsiedzi; opowiada o byciu
    architektem i praktykach architektonicznych w Kijowie i Warszawie.

Radio International dla WARSZAWA W BUDOWIE W KIJOWIE

Powróć do poprzedniej strony.

Сам собі головний архітектор. Розмова з Сашею Бурлакою, головним архітектором київського проекту «Варшава будується 10. Сусіди»

«Усвідомлюючи хитросплетіння світу, я перебуваю у постійній дискусії сам із собою. Тоді як у цій сфері потрібно бути самовпевненим на 200%, щоб втілити принаймні 30%».

Саша Бурлака розповідає про київську частину фестивалю «Варшава будується», а також про професію архітектора та сучасні архітектурні практики у Києві та Варшаві.

Радіо Інтернаціонал для фестивалю «Варшава будується» у Києві

Повернутись до попередньої сторінки.