Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”

• Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”
    Pawilon Cepelii. Widok perspektywiczny od narożnika ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, Zygmunt Stępiński; papier, tektura, odbitka, 1964-1966, zbiory Muzeum Warszawy

W każdą niedzielę o godzinie 16.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają na oprowadzania po wystawie „Sąsiedzi”, zorganizowanej w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Spotkania prezentują poszczególne wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkania trwają około godziny.

O wystawie opowie Zuzanna Zasacka, przewodniczka Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Zuzanna Zasacka

absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. W Muzeum Sztuki Nowoczesnej prowadzi warsztaty dla dzieci młodzieży i oprowadza po wystawach. Prowadzi też warsztaty w Zachęcie i Królikarni. Od lat pracuje jako instruktorka narciarstwa.