Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”

• Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”
    Wnętrze pawilonu Cepelii, fot. Wojtek Radwański

W każdą niedzielę o godzinie 16.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają na oprowadzania po wystawie „Sąsiedzi”, zorganizowanej w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Spotkania prezentują poszczególne wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkania trwają około godziny.

O wystawie opowie Zuzanna Wesołowska, przewodniczka Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Zuzanna Wesołowska

studentka historii sztuki na wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie związana od 3 lat jako edukatorka i animatorka. W obszarze jej aktualnych zainteresowań znajduje się przede wszystkim kultura wizualna lat 60. i 70. oraz edukacja kulturowa.