Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”

• Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”
    Anna Sorokowaja, „Krajobraz”, instalacja, 2017

W każdą niedzielę o godzinie 16.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają na oprowadzania po wystawie „Sąsiedzi”, zorganizowanej w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Spotkania prezentują poszczególne wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkania trwają około godziny.

O wystawie opowie Jakub Depczyński, przewodnik Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Jakub Depczyński

student II stopnia na Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną ASP w Warszawie. Interesuje się praktykami postartystycznymi, studiami miejskimi oraz relacjami pomiędzy technologią, polityką i sztuką. W nielicznych momentach wolnych od nauki i pracy w polu kultury gotuje i chodzi do teatru.