Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”. Popołudnie w Muzeum

• Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”. Popołudnie w Muzeum
    Pawilon Cepelii. Wnętrze. Parter, Zygmunt Stępiński; papier, tektura, taśma przeźroczysta, rysunek; ołówek, tusz, akwarela, 1964-1966. Zbiory Muzeum Warszawy

W każdy wtorek o godzinie 15.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają na oprowadzania po wystawie „Sąsiedzi”, zorganizowanej w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Spotkania wprowadzają w tematykę wystawy, skierowane są do osób dorosłych i trwają około godziny. Udział nie wymaga zapisu. Spotykamy się przy recepcji w dawnym pawilonie Cepelii.

O wystawie „Sąsiedzi” opowie Jakub Depczyński, przewodnik Muzeum.

Jakub Depczyński

student II stopnia na Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną ASP w Warszawie. Interesuje się praktykami postartystycznymi, studiami miejskimi oraz relacjami pomiędzy technologią, polityką i sztuką. W nielicznych momentach wolnych od nauki i pracy w polu kultury gotuje i chodzi do teatru.