Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”. Popołudnie w Muzeum

• Oprowadzanie po wystawie „Sąsiedzi”. Popołudnie w Muzeum
    кіоск, Łukasz Surowiec, współpraca: Marta Romankiw, Oleksandra Owsiannikowa. Fot. Aleksandra Kozuń, 2016

W każdy wtorek o godzinie 15.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają na oprowadzania po wystawie „Sąsiedzi”, zorganizowanej w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Spotkania wprowadzają w tematykę wystawy, skierowane są do osób dorosłych i trwają około godziny. Udział nie wymaga zapisu. Spotykamy się przy recepcji w dawnym pawilonie Cepelii.

O wystawie „Sąsiedzi” opowie Aniela Trojanowska, przewodniczka Muzeum.

Aniela Trojanowska

studentka Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W obrębie jej zainteresowań są studia miejskie oraz relacja między instytucjami kultury a rynkiem, pracuje w polu sztuki.