Podglądacze sztuki. Działania rodzinne

• Podglądacze sztuki. Działania rodzinne
    fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunem/ami na warsztaty w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Podczas warsztatów wcielimy się w nietypowych podglądaczy. A to dlatego, że o swoich sąsiadach spróbujemy dowiedzieć się więcej niż obserwując ich przez okno lub zza drzewa na ulicy. Przyjrzymy im się, wchodząc w interakcje z dziełami sztuki. Dzięki temu zyskamy inny, pełniejszy obraz. Zapraszamy na warsztaty wszystkich ciekawskich podglądaczy sztuki! Szykujcie poduszki na parapety i dalekowzroczne lornety!

Warsztaty są częścią cyklu „Po co dzieciom artyści?” i towarzyszą wystawie „Sąsiedzi”.

Hanna Zwierzchowska

studentka Accademia di Belle Arti w Bolonii, absolwentka Akademii Sztuki Pięknych w Warszawie. Zaangażowana w kulturę i sztukę jako artystka-projektantka oraz edukatorka.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.