Sąsiedzka układanka. Działania rodzinne

• Sąsiedzka układanka. Działania rodzinne
    fot. Kuba Mozolewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Muzeum Warszawy zapraszają wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunem/ami na warsztaty w ramach 10. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Skupimy się na relacjach sąsiedzkich i zbudujemy wielkie puzzle – portrety mieszkańców Warszawy, które będziemy mogli dowolnie łączyć i układać. Każdy z uczestników jest jednym elementem wielkiej warszawskiej układanki. Przekonamy się, czy wszystkie z nich do siebie pasują.

Warsztaty są częścią cyklu „Po co dzieciom artyści?” i towarzyszą wystawie „Sąsiedzi”.

Szymon Gotowski

edukator, trener i animator dziecięcy i młodzieżowy, na co dzień współpracujący z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Miejscem Edukacji Rodzinnej „U króla Maciusia”, Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym i Fundacją Forum Dialogu. Współtwórca programów edukacyjnych, takich jak Kino Dzieci, Kino w trampkach, prowadzący warsztaty z zakresu edukacji artystycznej we współpracy m.in. z Akademią Rękodzieła Artystycznego „Rękodzielnik” w Warszawie i Fundacją Promocji Artystów Malarzy Polskich 2 Wymiary.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.